Elmotor 7,5kW 1470 rpm, IE3, 400V 3AL132M-4 Prisområde: 5.820,00 kr til 6.284,00 krVelg alternativ
| Modell | 3AL-132M-4 |
| Effekt | 7,5 kW |
| Nominell spenning | 400/690 V |
| Ramme | 132 mm |
| Poler | 4 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 1470 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 5.820,00 kr til 6.284,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling



Elmotor 7,5kW 1470 rpm, IE3, 400V 3AL132M-4