Elmotor 5,5kW 2940 rpm, IE3, 400V 3AL132S1-2 Prisområde: 4.915,00 kr til 5.308,00 krVelg alternativ
| Modell | 3AL-132S1-2 |
| Effekt | 5,5 kW |
| Nominell spenning | 400/690 V |
| Ramme | 132 mm |
| Poler | 2 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 2940 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 4.915,00 kr til 5.308,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling



Elmotor 5,5kW 2940 rpm, IE3, 400V 3AL132S1-2