Elmotor 4kW 970 rpm, IE3, 400V 3AL132M1-6 Prisområde: 4.903,00 kr til 5.296,00 krVelg alternativ
| Modell | 3AL-132M1-6 |
| Effekt | 4 kW |
| Nominell spenning | 400/690 V |
| Ramme | 132 mm |
| Poler | 6 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 970 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 4.903,00 kr til 5.296,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling



Elmotor 4kW 970 rpm, IE3, 400V 3AL132M1-6