Elmotor 3kW 2895 rpm, IE3, 400V 3AL100L-2 Prisområde: 2.785,00 kr til 3.011,00 krVelg alternativ
| Modell | 3AL-100L-2 |
| Effekt | 3 kW |
| Nominell spenning | 400/690 V |
| Ramme | 100 mm |
| Poler | 2 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 2895 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 2.785,00 kr til 3.011,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling



Elmotor 3kW 2895 rpm, IE3, 400V 3AL100L-2