Elmotor 2,2kW 970 rpm, IE3, 400V 3AL112M-6 Prisområde: 3.416,00 kr til 3.689,00 krVelg alternativ
| Modell | 3AL-112M-6 |
| Effekt | 2,2 kW |
| Nominell spenning | 230/400 V |
| Ramme | 112 mm |
| Poler | 6 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 970 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 3.416,00 kr til 3.689,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling



Elmotor 2,2kW 970 rpm, IE3, 400V 3AL112M-6