Elmotor 1,5kW 955 rpm, IE3, 400V 3AL100L-6 Prisområde: 2.785,00 kr til 3.011,00 krVelg alternativ
| Modell | 3AL-100L-6 |
| Effekt | 1,5 kW |
| Nominell spenning | 230/400 V |
| Ramme | 100 mm |
| Poler | 6 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 955 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 2.785,00 kr til 3.011,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling



Elmotor 1,5kW 955 rpm, IE3, 400V 3AL100L-6