
Elmotor 5,5kW 2900 rpm 400V 1AL132S1-2
| Modell | 1AL-132S1-2 |
| Effekt | 5,5 kW |
| Nominell spenning | 400/690 V |
| Ramme | 132 mm |
| Poler | 2 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 2900 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 3.832,00 kr til 4.201,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling


Stort lager og produksjon på ett sted 






