
Elmotor 3kW 1420 rpm 400V 1AL100L2-4
| Modell | 1AL-100L2-4 |
| Effekt | 3 kW |
| Nominell spenning | 400/690 V |
| Ramme | 100 mm |
| Poler | 4 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 1420 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 2.369,00 kr til 2.583,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling


Stort lager og produksjon på ett sted 






