
Elmotor 1,5kW 920 rpm 400V 1AL100L-6
| Modell | 1AL-100L-6 |
| Effekt | 1,5 kW |
| Nominell spenning | 230/400 V |
| Ramme | 100 mm |
| Poler | 6 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 920 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 2.523,00 kr til 2.749,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling


Stort lager og produksjon på ett sted 






