
Elmotor 1,5kW 690 rpm 400V 1AL112M-8
| Modell | 1AL-112M-8 |
| Effekt | 1,5 kW |
| Nominell spenning | 230/400 V |
| Ramme | 112 mm |
| Poler | 8 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 690 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 3.261,00 kr til 3.582,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling


Stort lager og produksjon på ett sted 






