
Elmotor 1,5kW 2850 rpm 400V 1AL90S-2
| Modell | 1AL-90S-2 |
| Effekt | 1,5 kW |
| Nominell spenning | 230/400 V |
| Ramme | 90 mm |
| Poler | 2 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 2850 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 1.678,00 kr til 1.833,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling


Stort lager og produksjon på ett sted 






