
Elmotor 1,1kW 905 rpm 400V 1AL90L-6
| Modell | 1AL-90L-6 |
| Effekt | 1,1 kW |
| Nominell spenning | 230/400 V |
| Ramme | 90 mm |
| Poler | 6 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 905 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 2.023,00 kr til 2.214,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling


Stort lager og produksjon på ett sted 






