
Elmotor 1,1kW 2835 rpm 400V 1AL80M2-2
| Modell | 1AL-80M2-2 |
| Effekt | 1,1 kW |
| Nominell spenning | 230/400 V |
| Ramme | 80 mm |
| Poler | 2 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 2835 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 1.428,00 kr til 1.571,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling


Stort lager og produksjon på ett sted 






