
Elmotor 0,55kW 880 rpm 400V 1AL80M2-6
| Modell | 1AL-80M2-6 |
| Effekt | 0,55 kW |
| Nominell spenning | 230/400 V |
| Ramme | 80 mm |
| Poler | 6 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 880 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 1.488,00 kr til 1.631,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling


Stort lager og produksjon på ett sted 






