
Elmotor 0,25kW 2720 rpm 400V 1AL63M2-2
| Modell | 1AL-63M2-2 |
| Effekt | 0,25 kW |
| Nominell spenning | 230/400 V |
| Ramme | 63 mm |
| Poler | 2 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 2720 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 964,00 kr til 1.060,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling


Stort lager og produksjon på ett sted 






