
Elmotor 0,06kW 1300 rpm 400V 1AL561-4
| Modell | 1AL-561-4 |
| Effekt | 0,06 kW |
| Nominell spenning | 230/400 V |
| Ramme | 56 mm |
| Poler | 4 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 1300 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 714,00 kr til 786,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling


Stort lager og produksjon på ett sted 






