
Elmotor 7,5kW 1450 rpm 400V 1AL132M-4
| Modell | 1AL-132M-4 |
| Effekt | 7,5 kW |
| Nominell spenning | 400/690 V |
| Ramme | 132 mm |
| Poler | 4 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 1450 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 4.534,00 kr til 4.987,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling


Stort lager og produksjon på ett sted 






