
Elmotor 4kW 2880 rpm 400V 1AL112M-2
| Modell | 1AL-112M-2 |
| Effekt | 4 kW |
| Nominell spenning | 400/690 V |
| Ramme | 112 mm |
| Poler | 2 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 2880 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 2.797,00 kr til 3.071,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling


Stort lager og produksjon på ett sted 






