Elmotor 0,75kW 2890 rpm, IE3, 400V 3AL80M1-2 Prisområde: 1.357,00 kr til 1.464,00 krVelg alternativ
| Modell | 3AL-80M1-2 |
| Effekt | 0,75 kW |
| Nominell spenning | 230/400 V |
| Ramme | 80 mm |
| Poler | 2 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 2890 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 1.357,00 kr til 1.464,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling



Elmotor 0,75kW 2890 rpm, IE3, 400V 3AL80M1-2