Elmotor 1,1kW 1440 rpm, IE3, 400V 3AL90S-4 Prisområde: 2.226,00 kr til 2.404,00 krVelg alternativ
| Modell | 3AL-90S-4 |
| Effekt | 1,1 kW |
| Nominell spenning | 230/400 V |
| Ramme | 90 mm |
| Poler | 4 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 1440 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 2.226,00 kr til 2.404,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling



Elmotor 1,1kW 1440 rpm, IE3, 400V 3AL90S-4