Elmotor 0,75kW 1430 rpm, IE3, 400V 3AL80M-4 Prisområde: 1.536,00 kr til 1.655,00 krVelg alternativ
| Modell | 3AL-80M-4 |
| Effekt | 0,75 kW |
| Nominell spenning | 230/400 V |
| Ramme | 80 mm |
| Poler | 4 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 1430 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 1.536,00 kr til 1.655,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling



Elmotor 0,75kW 1430 rpm, IE3, 400V 3AL80M-4