
Elmotor 2,2kW 710 rpm 400V 1AL132S-8
| Modell | 1AL-132S-8 |
| Effekt | 2,2 kW |
| Nominell spenning | 230/400 V |
| Ramme | 132 mm |
| Poler | 8 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 710 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 4.058,00 kr til 4.463,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling


Stort lager og produksjon på ett sted 






