
Elmotor 2,2kW 935 rpm 400V 1AL112M-6
| Modell | 1AL-112M-6 |
| Effekt | 2,2 kW |
| Nominell spenning | 230/400 V |
| Ramme | 112 mm |
| Poler | 6 |
| Frekvens | 50 Hz |
| Hastighet | 935 rpm |
| Rammetyp | aluminium |
Prisområde: 3.047,00 kr til 3.332,00 kr
På lagerHvis du har spørsmål, ikke nøl med å kontakte oss:
100 % sikker betaling


Stort lager og produksjon på ett sted 






